صفحه اصلی نمونه کارها مشاهده آمار حرفه ای سایت

مشاهده آمار حرفه ای سایت

مشاهده آمار حرفه ای سایت

استاد :

محتوای آموزشی : Google Analytics یک سرویس رایگان است که توسط Google ارائه شده است و آمار دقیقی درباره ترافیک وب سایت شما ارائه می دهد. طراح وب شما باید این کار را تنظیم کرده و یک کد به وب سایت شما اضافه کند تا بتواند کار کند.

Google Analytics یک سرویس رایگان است که توسط Google ارائه شده است و آمار دقیقی درباره ترافیک وب سایت شما ارائه می دهد. طراح وب شما باید این کار را تنظیم کرده و یک کد به وب سایت شما اضافه کند تا بتواند کار کند. سپس می توانید آمار وب سایت را بر اساس ماه ، هفته ، روز یا یک دوره سفارشی که می توانید مشخص کنید مشاهده کنید. مشاهده آمار از دامنه های مختلف تاریخ به شما امکان می دهد مثلاً هفته گذشته یا ماه را با هفته یا ماه قبل مقایسه کنید تا ببینید چه چیزی بهتر شده است و چه چیزی هنوز به بهبود نیاز دارد.

برخی از آمار ارائه شده می تواند به شما نشان دهد که بازدید کنندگان وب سایت شما در چه کشور ، ایالت و شهر قرار دارند. شما می توانید ببینید که چه مدت بازدید کنندگان در سایت شما مانده اند ، چند صفحه از آنها بازدید کرده اند ، چه تعداد از بازدید کنندگان جدید در مقابل بازدید کنندگان در حال بازگشت ، از چه وسیله ای استفاده می کنند (مرورگر ، سیستم عامل ، نوع دستگاه تلفن همراه) ، از کجا آمده اند (برای دستیابی به سایت شما چه چیزی را کلیک کردند) ، کلمات کلیدی آنها برای یافتن سایت شما و موارد دیگر.

Google Analytics با ایجاد یک حساب کاربری رایگان Google Analytics و تنظیم گزینه ها و تنظیمات برگزیده تنظیم می شود. سپس به شما یک قطعه کد داده می شود تا وارد وب سایت خود شوید. اگر کد به درستی درج شده باشد ، ردیابی طی 24 ساعت شروع می شود.

Google Analytics به یک صاحب وب سایت کمک می کند تا ببیند وب سایت آنها چقدر محبوب است ، و تلاش های بازاریابی چیست و چه چیزی کار نمی کند.

سوالی دارید؟ از من بپرسید

سلام چطور میتونم کمکتون بکنم؟