info@amertejarat.com 09124352456 @amertejarat @amertejarat amer-tejaratkhalijfars amertejaratkhalijfars

انواع و مزایای کارمندان PRN


انواع و مزایای کارمندان PRN

ممکن است شما آنها را به عنوان "جایگزین" ، "شناور" یا "کارمندان فصلی" بدانید ، اما وقتی این کار را تکمیل می کنیم ، این کارگران کوتاه مدت همه در دسته طرفداران (PRN) قرار می گیرند. کارمندان PRN به معنای واقعی کلمه به "در صورت لزوم" ترجمه شده اند ، به شرکتهای تأسیس شده کمک می کنند تا تجارت خود را ادامه دهند. اگر به پول اضافی احتیاج دارید اما در طول هفته یا آخر هفته ها محدودیت در دسترس دارید ، پیدا کردن موقعیت PRN می تواند راه حل مناسبی باشد.

برنامه ریزی انعطاف پذیر. کارمندان PRN وقتی کارمندان تمام وقت در دسترس نیستند یا به کمک بیشتری نیاز دارند ، به خصوص در فصول تعطیلات و زمان افزایش بهره وری ، این کار را پر می کنند. 
حقوق بالاتر مانند فریلنسرها ، کارمندان PRN مزایایی یا فضای اختصاصی دفتر دریافت نمی کنند ، این بدان معنی است که آنها می توانند نرخ بالاتری نسبت به همتایان تمام وقت خود داشته باشند.

کارمندان PRN در نقش های مختلفی مورد نیاز هستند ، از جمله:

پرستاران ثبت نام شده (RN). طبق گزارش Glassdoor ، در هر روز RNs 76،710 دلار در سال درآمد کسب می کند و برخی از آنها بسیار بیشتر به خانه می روند.

کارگران مراقبت از کودک. مطابق PayScale ، معلمان مهد کودک روزانه 10.33 دلار درآمد کسب می کنند ، و معلمان شناور با 9 دلار در ساعت اندکی کمتر درآمد می کنند.

هنگام جستجوی شغل ، اصطلاح PRN معمولاً به پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی اطلاق می شود ، بنابراین یافتن پست در زمینه های دیگر دشوار است.

برنامه شما به انعطاف پذیری نیاز داشته باشد ، این فرصت عالی است. مهارت های خود را در نظر بگیرید و به این فکر کنید که چگونه می توانید آنها را به یک فشار کارآمد PRN تبدیل کنید.


انواع و مزایای کارمندان PRN