info@amertejarat.com 09124352456 @amertejarat @amertejarat amer-tejaratkhalijfars amertejaratkhalijfars

بهترین فیلم های تجاری و انگیزشی


اگر می خواهید در دنیای تجارت موفق شوید ، خوشبختانه مسیرهای بسیاری به سمت آن هدف وجود دارد. بعضی افراد می دانند که دفن کردن سر و تمرکز روی مهارت های فنی راهی عالی برای موفقیت است ، در حالی که برخی دیگر می دانند که مهارت های اجتماعی به دست می آید. فیلم های موجود در این لیست ، چالش ها و پیروزی های تلاش برای ساختن آن در این زمینه ، مشکلات موجود در انواع صنایع تجاری و همچنین طیف گسترده ای از رویکردهای موفق را که افراد در پیش گرفته اند ، کشف می کنند.

 

Best Personality Profile: The Imitation Game


اگر می خواهید بهترین کسب و کار شوید ، باید یاد بگیرید چگونه تیم های پویا ایجاد کنید که می تواند چالش های دیگری را برطرف کند. در حالی که شخصیت های فردی وجود دارد که بدیهی است با دیگران بهتر می شوند و مهارتهای خاصی که برای موفقیت کاملاً ضروری است ، ممکن است بعضاً عناصر شخصیتی غافلگیرکننده بتوانند مهمترین دارایی یک فرد (یا شرکت) باشند. این فیلم هیجان انگیز سال 2014 در طول جنگ جهانی دوم تنظیم شده است و داستان واقعی آلن تورینگ (با بازی بندیکت کامبربچ) را بازی می کند ، یک ریاضیدان درخشان که توسط MI6 انگلیسی برای استخراج کد ناسازگار نازی ، انیگما استخدام شده است. تورینگ به همراه تیمش ، از جمله زن جوآن کلارک (با بازی کیرا نایتلی) ، کد را می شکند و قهرمان می شود. بسیاری از عناصر این فیلم - و تورینگ - را بی نظیر می کنند: تورینگ در طیف اوتیسم قرار دارد و تعامل انسانی او را پیچیده می کند اما او را در کار خود درخشان میشود. در یک لحظه آزار دهنده ، تورینگ نیز به عنوان همجنسگرا آشکار می شود و به دلیل این کار به زندان انداخته می شود.

 

Best Social and Cultural: The Making of Funko Pop


آیا به دنبال الهام بخش شغلی به سبک مستند هستید؟ تماشای ساخت Making of Funko Pop شما را در سفر به یک پدیده فرهنگی می رساند که از آغاز کار گاراژ به مارک راک استار تبدیل شده است. بسیاری از کارهایی که Funko قادر به انجام آن بود مبتنی بر ارتباط با مشتریان با استفاده از دلتنگی بود. مشاهده کنید که آنها در روزهای ابتدایی فعالیت می کردند ، چگونه از استراتژی های منحصر به فرد بازاریابی استفاده می کردند ، و چگونه آنها برند خود را منفجر کردند. بیاموزید که چگونه آنها با دردهای رو به رشد روبرو شده اند ، چگونه آنها در این مسیر شکست های زیادی را تجربه کرده اند ، و چگونه گرفتن مجوز جنگ ستارگان یک پله بزرگ برای شرکت بود. کلکسیونرها و افراد دارای مشاغل دوست دارند از تماشای تاریخ اسباب بازی در ساخت استفاده کنند.

 

Best Feel-Good Movie: Julie & Julia


جولیا در سراسر جهان به دلیل تسلط خود بر غذاهای فرانسوی و نمایش های تلویزیونی دلچسب که باعث شده غذای فرانسوی برای مخاطبان آمریکایی قابل دسترسی باشد شناخته شده است. این فیلم نیمی از داستان واقعی است که چگونه جولیا (در این فیلم ، با بازی مریل استریپ) به او تبدیل شد ، و نیمی از داستان تخیلی یک نیویورکر ناامید به نام جولی پاول (با بازی امی آدامز) که از آن تغذیه می شود. شغل او است و تصمیم می گیرد که هر یک از 524 دستور العمل های موجود در کتاب آشپزی جولیا کودک "تسلط بر هنر آشپزی فرانسوی" را تهیه کند.

 

Best for Highlighting Double Standards: I Don't Know How She Does It


در این فیلم ، سارا جسیکا پارکر یک سرمایه دار مستقر در بوستون را بازی می کند که سعی دارد با نیازهای شغلی خود زندگی خانوادگی خود را به عنوان یک مادر و همسرش حل و فصل کند - که اکنون شامل سفرهای مکرر به NYC نیز می شود. وقتی همکار جدیدی به نام جک ابلحمر وارد شرکت خود می شود ، او نیز با چالش معاشقه ای روبرو می شود که می تواند همه اینها را خراب کند. رقابت در دنیای تجارت سخت است. مردم قضاوت می کنند و نسخه های جوانتر شما وجود دارند و به نحوه عملکرد شما فشار می آورند.
 


 بهترین فیلم های تجاری و انگیزشی