info@amertejarat.com 09124352456 @amertejarat @amertejarat amer-tejaratkhalijfars amertejaratkhalijfars

تمدید دامنه

 اخیراً نام دامنه جدید (آدرس وب سایت) ثبت کرده اید ، یک نام دامنه موجود را تمدید کرده اید ، یا نام دامنه شما برای تجدید یا آماده انقضا است ، ممکن است شروع به دریافت ایمیل در مورد نام دامنه خود کرده باشید. مراقب باشید ، زیرا ممکن است برخی از این ایمیل ها اسپم باشد.

اطلاعات مربوط به نام دامنه عمومی است. هر کس می تواند جستجوی "whois" را انجام دهد تا جزئیات مربوط به نام دامنه شما ، مانند ثبت نام ، تمدید و تاریخ انقضا و همچنین نام ، آدرس پستی ، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما را بدست آورد. دو سایت جستجوی خوب "whois" عبارتند از: www.netsol.com/whois و http://who.godaddy.com. به هر یک از این سایتها مراجعه کرده و نام دامنه خود را تایپ کنید ، سپس بر روی جستجو کلیک کنید تا اطلاعات عمومی آن دامنه را مشاهده کنید. اسپم ها به این اطلاعات نیز دسترسی دارند ، و هر زمان که تغییر نام یک دامنه ایجاد شده باشد از برنامه هایی استفاده می کنند تا به آنها هشدار دهند. بنابراین اگر به تازگی نام دامنه را ثبت کرده یا تجدید کرده اید ، یا آن را برای انقضا اعلام کرده اید ، طبیعتاً فرض می کنید که هر ایمیلی که در مورد نام دامنه دریافت کنید ، قانونی است.

ایمیلهایی را که درباره نام دامنه خود دریافت می کنید کاملاً بخوانید. اگر از شما می خواهد بر روی یک لینک یا یک دکمه کلیک کنید ، ابتدا بدون پیوند زدن روی آن ، روی پیوند شناور شوید. وقتی یک پیوند را پیمایش می کنید ، آدرس پیوند در گوشه پایین سمت چپ مرورگر شما ظاهر می شود. آیا پیوند به نظر می رسد "مشکوک" است؟ آیا این شامل کلماتی است که هیچ ارتباطی با نام دامنه ندارد؟

اگر روی یکی از این ایمیل ها روی پیوند کلیک کنید ، به احتمال زیاد به صفحه ای می روید که از شما خواسته شده است که برخی از سرویس ها را بخرید. در ایمیلی که من دریافت کردم ، به من گفته شد که شرکتی با نام رسمی ، نام دامنه من را تنها با 97 تومان پس از تخفیف 300 تومانی از ایندکس به موتورهای جستجو ارسال می کند. تمام کاری که من باید انجام دهم این است که اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید. اگر در این کلاهبرداری بیفتید ، اینکس که نمیشود هیچ , پول شمارا هم میدزدند

شما برای تمدید دامنه به شرکت ثبت کننده قبلی 

یا طراح قبلی پیام ارسال کنید 

یا برای جست و جو و خرید دامنه جدید میتوانید بر روی یکی لیک زیر کلیک کنید 

ثبت دامنه جدید


تمدید دامنه