مقالات رایگان

رایگان بخوانیم و یاد بگیریم

طراحی وبسایت برای آموزشگاه و موسسه

محتوای آموزشی : برای موسسات و آموزشگاه میتوان به صورت کاملا تخصصی وبسایتی با قرار دادن تمام امکانات مورد نیاز و ایده هایی نو و پورتال های داخلی انجام داد ما آماده ساخت وبسایت آموزشگاه و یا موسسه شما با تمام ایده های شما هستیم 

استاد :

مطالعه

سفارش طراحی وبسایت

محتوای آموزشی : ما در تلاش هستیم تا نشان دهیم که فناوری چقدر می تواند بر دنیای در حال توسعه ما تأثیر بگذارد. به عنوان یک تیم جوان، به لطف کارمان، هر روز در حال رشد و یادگیری چیزهای جدید هستیم. 

استاد :

مطالعه

طراحی وب سایت 

محتوای آموزشی : طراحی وب سایت خود. دلهره آور به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ خوب ، نترس راهنمای ما به شما نشان می دهد که چگونه هر کسی می تواند یک وب سایت داشته باشد!

استاد :

مطالعه

خرید قالب سایت از تم فارست themeforest

محتوای آموزشی : خرید قالب سایت از تم فارست themeforest

استاد :

مطالعه

استفاده از عکس های مناسب در طراحی سایت

محتوای آموزشی : در هرگونه طراحی باید از یکسری نکته ها و ترفندهای مهم استفاده کرد تا بتوانیم کاربر را جذب طرح خود کنیم

استاد :

مطالعه

آموزش گرفتن درگاه بانکی بانک ملت

محتوای آموزشی : برای دریافت درگاه بانکی بانک ملت وارد سایت زیر شوید , سپس ...

استاد :

مطالعه

وب سایت شرکتی

محتوای آموزشی : وب سایت ها می توانند در اسناد مختلف استفاده شوند: یک وب سایت شخصی ، یک وب سایت شرکتی برای یک شرکت ، یک وب سایت دولتی ، یک وب سایت سازمانی و غیره. وب سایت ها می توانند کار یک فرد ، یک تجارت یا سازمان دیگر باشند و به طور معمول به یک موضوع یا هدف خاص. هر وب سایت می تواند حاوی پیوند به هر وب سایت دیگری باشد 

استاد :

مطالعه

طراحی وب سایت

محتوای آموزشی : شبکه جهانی وب (WWW) در سال 1990 توسط فیزیکدان انگلیسی CERN بریتانیا تیم برنرز لی ایجاد شد. در 30 آوریل 1993 ، سرن اعلام کرد که شبکه جهانی وب برای استفاده رایگان برای هر کس آزاد خواهد بود.  قبل از معرفی پروتکل انتقال Hypertext (HTTP)

استاد :

مطالعه

وب سایت

محتوای آموزشی : وب سایت مجموعه ای از صفحات وب و مطالب مرتبط است که با یک نام دامنه مشترک شناسایی می شود و حداقل در یک سرور وب منتشر می شود. نمونه های قابل توجه  amertejarat.com ،  ghamis.com و netsharp.ir هستند.

استاد :

مطالعه

طراحی وب سایت دیجیتال

محتوای آموزشی : عامر تجارت خلیج فارس در حوزه فعالیت و اصناف دیجیتالی و الکترونیکی میتواند برای تمام اصناف این حوزه و البته تمام اصناف دیگر در سراسر کشور طراحی سایت , نرم افزار تحت وب , نرم افزار اندروید ایجاد کند 

استاد :

مطالعه

باز نشدن iframe در سایت

محتوای آموزشی : من داخل سایتم از iframe استفاده کردم , داخل لوکال باز میشه ولی آپلود که میکنم باز نمیشه , صفحه سفید میاد , چی کار کنم ؟

استاد :

مطالعه

روشن و خاموش کردن صفحه وب

محتوای آموزشی : حرکتی جالب و باحال برای صفحات وب  شب و روز شدن صفحه وبسایت

استاد :

مطالعه

جلوگیری از ثبت مطالب در گوگل

محتوای آموزشی : می توانید با وارد کردن یک برچسب noindex در کد HTML صفحه ، یا با برگرداندن یک عنوان "noindex" در درخواست HTTP ، از نمایش صفحه در جستجوی Google جلوگیری کنید.

استاد :

مطالعه

مدیریت کش با متا تگ

محتوای آموزشی : کش مرورگر به طور موقت فایل های زیر را ذخیره می کند: فایل HTML فایل CSS فایل JavaScript تصاویر و ...

استاد :

مطالعه

متا تگ viewport و استفاده در طراحی ریسپانسیو

محتوای آموزشی : اگر میخواهید سایتی ریسپانسیو طراحی کنید که در موبایل هم به درستی دیده شود ، باید بتونید به راحتی نمایش کد خودتون رو در گوشی هم ببینید .برای اینکار روی صفحه وب خودتون کلیک راست کنید

استاد :

مطالعه

آموزش گرفتن اینماد

محتوای آموزشی : مانند تصویر بالا بر روی منو کسب و کار رفته و زیر منو ثبت نام و ورود کلیک کیند

استاد :

مطالعه
سوالی دارید؟ از من بپرسید

سلام چطور میتونم کمکتون بکنم؟